Menu

Sterowniki PLC – automatyka przemysłowa Katowice

Sterowniki PLC z doświadczenia wiemy jak bardzo istotne w obsłudze maszyn jest ich prawidłowe oprogramowanie. Współpracujący z nami inżynierowie zapewniają najwyższy standard świadczonych usług odnośnie automatyki oraz robotyki.
Naszą specjalizacją jest budowa i automatyka maszyn, a jedną z naszych usług jest programowanie sterowników PLC. Ich charakterystyczną cechą jest praca cykliczna polegająca na wykonywaniu rozkazów programu w ściśle zapisanej kolejności.

Te uniwersalne urządzenia mikroprocesorowe znajdą zastosowanie przede wszystkim w ciągłej pracy maszyn i urządzeń przemysłowych. Pamięć oprogramowania sterowników PLC nie jest zbyt obszerna dlatego dedykuje się ją głównie do prostych zadań. Ponadto koszty takiego rozwiązania są znacznie niższe, niż stosowanie niezależnego systemu sterującego. Sterowniki PLC odznaczają się bardzo wysoką niezawodnością.

Sterowniki PLC Śląsk

Rozwiązania, w których wykorzystujemy sterowniki PLC są montowane w produkowanych przez nas maszynach. W związku z tym cechują się one wysokim współczynnikiem niezawodności.
Sterowniki PLC charakteryzuje się skalowalnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo sterowniki PLC z szerokim zakresem obsługiwanych wejść/wyjść. W każdym momencie możliwe jest rozszerzenie podstawowej platformy o nowe porty. Same programy sterujące mogą być przeniesione na inne sterowniki, przy wykorzystaniu tego samego środowiska programistycznego.

W LucasTech nie tylko budujemy maszyny. Zajmujemy się również ich serwisowaniem oraz modernizacjami. Gwarantujemy, że maszyny zaprojektowane przez naszą firmę będą przyjazne w obsłudze dla każdego operatora.

Wróć