https://www.traditionrolex.com/2https://www.traditionrolex.com/2 Obróbka metali skrawaniem, gięcie rur, programowanie sterowników PLC - LucasTech.pl
Menu

Oferta

Kompleksowe usługi dla przemysłu, obróbka metali, druk i skanowanie 3D

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm inżynieryjnych w Polsce. Skupiamy wokół siebie wysokiej klasy specjalistów oraz inżynierów, których wyróżnia pasja w działaniu oraz wieloletnie doświadczenie. Zespół, który tworzymy, to nasz największy kapitał. To dzięki niemu możemy zagwarantować naszym klientom kompleksową obsługę oraz towary najwyższej jakości.

Wspieramy przedsiębiorców z całego Śląska świadcząc wysokiej jakości usługi dla przemysłu. Dzięki ogromnej wiedzy jak również doświadczeniu  możemy skutecznie znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Wyróżnia nas wysoka jakość oraz terminowość.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli zakładów produkcyjnych, którzy chcą zwiększyć efektywność i tym samym osiągane przez firmę przychody. Automatyka przemysłowa i projektowanie maszyn idealnie przystosowanych do konkretnego rodzaju eksploatacji to rozwiązania pomagające w uzyskaniu pożądanej optymalizacji działania przedsiębiorstwa. Dodatkowo wykonujemy cięcie laserem czy grawerowanie, a także druk 3D. W ten sposób tworzymy na zamówienie elementy ciągów technologicznych w celu ich usprawnienia. Do naszych usług zalicza się też obróbka metalu. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu!

Czemu warto postawić na naszą firmę w zakresie automatyki przemysłowej i druku 3D?

Wspomniane czynności realizuje zespół ekspertów – to kompetentni inżynierowie, którzy są w stanie zaproponować innowacyjne metody usprawnienia zakładów produkcyjnych i innego rodzaju podmiotów. Projektowanie nowoczesnych, dopasowanych do konkretnego przedsiębiorstwa maszyn, a także wdrażanie systemów automatyki, to podstawowe sposoby zwiększenia efektywności w firmach przemysłowych. W tym zakresie gwarantujemy wysoką skuteczność. Gotowe rozwiązania proponujemy po konsultacjach z klientem, na których podstawie tworzymy plan działania.

Do jego realizacji często wykorzystujemy druk 3D. Podobnie jak nowoczesna obróbka metalu, pozwala nam to na stworzenie nietypowych detali potrzebnych np. do modernizacji maszyn przemysłowych. Wymienione wcześniej grawerowanie czy cięcie laserem realizujemy natomiast z użyciem profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu jesteśmy terminowi, a każde zlecenie zostaje wykonane zgodnie z ustaleniami przyjętymi przed rozpoczęciem prac. Zapewniamy atrakcyjne stawki zarówno przy stałej, jak i wyłącznie okresowej współpracy. Zainteresowanych proponowanymi rozwiązaniami zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

https://www.traditionrolex.com/2