Menu

Frezowanie CNC, obróbka metali Śląsk

Jesteśmy polską firmą, która od lat zajmuje się frezowanie CNC jak również szerokim zakresem usług dla przemysłu. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze inżynierów możemy zagwarantować klientom produkty wysokiej jakości. Na dzień dzisiejszy obsługujemy firmy jak również klientów indywidualnych na terenie całego kraju. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć naszą działalność na kraje ościenne – Czechy, Niemcy oraz Słowację.

Eksperci w obróbce metali

Posiadamy odpowiednio duże zaplecze maszynowe, które umożliwia nam produkcję jednostkową oraz seryjną. Przywiązujemy dużą wagę do kontroli jakości każdego wyrobu dlatego też korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że dostarczone detale będą zgodne z oczekiwaniami. Dodatkowo wyróżnia nas szybkość realizacji. Możemy działać bardzo szybko ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas produkcji zdarzają się sytuacje nagłe, na które trzeba reagować natychmiast. Naszym klientom zapewniamy doradztwo w zakresie technologii wykonania detali aby zoptymalizować ich parametry lub obniżyć koszty produkcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi w następującym zakresie:

  • Frezowanie CNC
  • Toczenie CNC
  • Spawanie metodą MIG/MAG oraz TIG
  • Cięcie wodą
  • Cięcie laserem
  • Gięcie blach

Więcej informacji o wykonywanych usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce usługi dla przemysłu.

Obróbka CNC: frezowanie i toczenie

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest przede wszystkim w nowoczesne tokarki i frezarki, które umożliwiają precyzyjną obróbkę metali. Nasze usługi charakteryzuje dokładność oraz powtarzalność realizacji. Wykonujemy usługi toczenia i frezowania CNC według projektów dostarczonych przez klienta. Nasi eksperci wykonują również projekty według Państwa wytycznych.

Precyzyjne cięcie wodą oraz laserem

WaterJet to wszechstronna technologia, która umożliwia cięcie materiałów za pomocą strumienia wody ze ścierniwem dozowanej pod wysokim ciśnieniem. W związku z tym metoda ta pozwala na cięcie metali z dokładnością do 0,05mm pozostawiając estetyczną krawędź cięcia, która bardzo często nie wymaga dodatkowej obróbki. Ogromną zaletą metody Water Jet jest brak wpływu wysokiej temperatury na cięty materiał, dzięki czemu nie dochodzi do jego odkształceń.

Wróć