Menu

Realizacje

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji wykonanych zleceń. Zakres usług obejmuje obróbkę CNC aluminium, druk i skanowanie 3D i inne. W galerii znajdziesz zdjęcia przedstawiające elementy produkowane przez firmę Lucastech. Są to między innymi:

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi podstronami – dostępne są na nich informacje i zdjęcia z obróbki skrawaniem, cięcia laserem i grawerowania oraz druku i skanowania 3D. Oferujemy również możliwość skorzystania z różnego rodzaju usług pomiarowych, toczenia aluminium czy frezowania CNC płyt.

Wykonywany przez nas druk i skanowanie 3D charakteryzują się wysoką precyzją. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały zapewniające wytrzymałość wytwarzanych elementów. Nad każdym zleceniem rzetelnie pracujemy, uwzględniając wszelkie potrzeby sygnalizowane przez klienta. W razie konieczności proponujemy najlepsze rozwiązania techniczne.

Obróbka CNC aluminium, którą się zajmujemy, wymaga użycia nowoczesnych maszyn. Dysponujemy świetnej jakości urządzeniami pochodzącymi od wiodących na rynku producentów. Zachęcamy do przejrzenia oferty dostępnej na stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z firmą. Z przyjemnością doradzimy i opowiemy o szczegółach dotyczących realizowanych przez nas rodzajów zleceń. Zapewniamy terminowość, doskonałe ceny i indywidualne podejście do klienta.